Galeria

Galeria

kot

Dzień Kota u Misiów

,,Kotek Puszek z czarną łatką, dzisiaj w żłobku był z Agatką. A z kieszeni u fartuszka wyglądały małe uszka. Nagle ruszył się fartuszek, na podłogę skoczył Puszek, Teraz, kotku będziesz z nami my już ciebie nie oddamy." Dzień Kota w grupie Misiów.

2024-02-17 19:15

walentynki

Walentynki u Misiów

,,Ty i ja, ty i ja, ty i ja, misie szare, misie szare obydwa. I kochają się te misie, przytulają swoje pysie. Misie szare, misie szare, obydwa."

2024-02-14 19:02

karnawał

Bal karnawałowy

,,Już wszyscy bawią się wesoło, przepiękne stroje mienią się, jest tu bajecznie kolorowo, dziś każde dziecko tańczyć chce." 2.02.2024 w naszym żłobku odbył się bal karnawałowy. Jednocześnie obchodziliśmy 8 urodziny. Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia :)

2024-02-03 20:09

babcia i dziadek

Dzień Babci i Dziadka

,,Kochani, dziś okazja rzadka. Mamy Dzień Babci oraz Dziadka. Jak wiecie jest ich razem czworo, co można sprawdzić, gdy się zbiorą." W dniu 22.01.2024 r. grupa Tygrysków obchodziła dzień Babci i Dziadka. Było nam ogromnie miło gościć dziadków i babcie w naszym żłobku. Dzieci pięknie zaprezentowały wiersze, piosenki i taniec. Na koniec uroczystym „Sto lat” zwieńczyły swoje występy. Starania dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Każdy gość otrzymał upominek. Następnie dzieci z opiekunkami i dziadkami tańczyły i śpiewały w rytm muzyki, a atmosferę umiliła piękna sceneria sali. Na koniec odbył się poczęstunek, gdzie babcie i dziadkowie ze swoimi pociechami mogli zjeść ciasto i w miłej atmosferze napić się kawy.

2024-01-25 18:16

kubuś puchatek

Dzień Kubusia Puchatka u Misiów

,,Dziś Kubuś Puchatek, miś nad wszystkie misie obchodzi swój dzień niech nikt nie dziwi się. Bo przecież Kubuś chociaż jest misiem małym, znany jest przecież na świecie całym." Dziś dzieci z grupy Misiów obchodziły Dzień Kubusia Puchatka. Każde dziecko przyniosło do żłobka swojego ukochanego pluszowego misia i ubrane było w kolorze żółtym. Czytanie bajki o przygodach Kubusia Puchatka pozwoliło wprowadzić dzieci w świat Stumilowego Lasu. Podczas zabawy muzyczno – ruchowej przy piosence ,,Kubuś Puchatek" dzieci bawiły się wraz z swoimi ulubieńcami. Na zajęciach plastycznych kolorowały postać Kubusia Puchatka. Na koniec wszystkie Misie otrzymały pamiątkowy dyplom Przyjaciela Kubusia Puchatka. Bez wątpienia był to dzień, który na pewno długo pozostanie w pamięci maluszków.

2024-01-18 19:24

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie